Robert Arthur

Autor / 24 titulov

Robert Arthur (* 10. novembra 1909, Fort Mills, Filipíny, + 2. mája 1969, Philadelphia, Pennsylvania)

Hoci získal štipendium na West Point, Arthur sa rozhodol nenasledovať svojho otca v armáde, a namiesto toho išiel na jeseň 1926 na William a Mary College vo Williamsburge. O dva roky neskôr prestúpil na Universitu v Michigane. Po škole sa presťahoval do New Yorku, kde býval v Greenwich Village. Počas tohto obdobia, začal písať príbehy do časopisov. Publikoval príbehy v časopisoch Wonder Stories, Detective Fiction Weekly, Mystery, The Illustrated Detective Magazine, Street & Smith's Detective Story Magazine, Amazing Stories, The Shadow, Street & Smith Mystery Reader, Detective Tales, Thrilling Detective, Double Detective, Startling Stories, Collier's, The Phantom Detective, Argosy Weekly, Unknown Worlds a Black Mask.

Robert Arthur napísal a  vytvoril viac ako päťsto rozhlasových scenárov pre svoje show. Po roku 1952, Arthur pracoval ako spoluproducent pre rozhlasovú show Tajomstvo času. Taktiež pokračoval vo vydávaní príbehov pre časopisy.

V roku 1959 sa Arthur presťahoval do Hollywoodu kde pracoval v televízii. Písal scenáre a pracoval ako redaktor a scenárista pre show Alfreda Hitchcocka - Alfred Hitchcock uvádza. V 1962 sa presťahvoal naspäť z Hollywoodu do Cape May, štát New Jersey kde býval u tety svojho otca Margaret Fisher až do svojej smrti v roku 1969.

Kniha: Záhada miznúceho pokladu - Traja pátrači 6 - Robert Arthur

Záhada miznúceho pokladu Traja pátrači 6

1994Robert ArthurSPN - Mladé letáDobrodružné

Vypredané

NEDOSTUPNÉ
3,17
Obrázok nedostupný: Kniha: Záhada hovoriacej lebky - Robert Arthur

Záhada hovoriacej lebky

Robert ArthurSPN - Mladé letáDeti a mládež

Vypredané

NEDOSTUPNÉ
3,17