Vzácne dary

Danielle SteelIKAR • 2016/11SK slovensky
Vzácne dary
Katalógové číslo: 270968
Ušetríte až 2,64 € z bežnej ceny 11,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
Odosielame do 7 dní

Kniha Vzácne dary

Majstrovsky napísaný a hlboko dojemný príbeh, ktorý oslnil čitateľov na americkom i európskom kontinente, je plný nezameniteľných charakterov a emočnej zložitosti.

Príťažlivý, inteligentný a šarmantný vdovec Paul Parker si získa srdce bohatej, hoci oveľa mladšej Francúzky a ožení sa s ňou. Z prvého manželstva už má nie veľmi vydareného syna a zo zväzku s krásnou Veronikou sa narodia tri charakterovo rozdielne dcéry, z ktorých vyrastú samostatné a veľmi energické mladé dámy. Každá z nich hľadá uplatnenie v inej oblasti, ale neprítomnosť otca, ktorý rodinu nezodpovedne opustil, naruší ich vzťah k mužom a vyvolá v nich neistotu a pochybnosti o stálosti partnerských vzťahov. Bez silného otcovského vzoru sa aj syn Bertie potáca od jedného neúspechu k druhému Paul Parker po dlhej chorobe umiera a rodina sa zíde pri čítaní závetu, čo navždy zmení ich životy. Syna sa rozhodol vydediť, ale dcéram odkáže zvláštne dedičstvo, aby tak odčinil svoje prehrešky. Najväčšie prekvapenie si však nechal pre bývalú manželku Veroniku. Roky skrývané tajomstvo vypláva na povrch a otrasie jej svetom, paradoxne ju však vnútorne oslobodí. Zanechal jej dar, ktorý bol pre ňu po celé manželstvo záhadou, a ona sa vydá po stopách minulosti hľadať pravdu.

Z anglického originálu Precious Gifts (Delacorte Press, an imprint of Random House, a division of RandomHouse LLC, a Penguin Random House Company, New York, 2015) preložila Zuzana Gašparovičová.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
270968
Názov
Vzácne dary
Autor/i
Danielle Steel
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Viac info
... pre prihlásených

Odporúčame mohlo by Vás zaujímať

Zákazníci, ktorí si kúpili Vzácne dary, si na Literama.sk z kategórie Romantika tiež často kupovali...

Hodnotenia zákazníkov:

Podeľ sa s nami o svoj názor

Odmeníme ťa vernostnými bodmi, ktoré môžeš použiť pri svojom ďalšom nákupe. Navyše môžeš pomôcť iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie ťa odmeníme!

Celkové hodnotenie

5
0%
(0)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
 

Recenzie zákazníkov

zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.

Kúpte spolu, ušetrite 4,85

Bežne predávané v cene 21,85, teraz oba tituly spolu len za 17,00

Kniha : Vzácne dary
Kniha : Princezná a horal

Danielle Steel

Obrázok nedostupný: Knihy autora Danielle Steel

Danielle Steel (* 14.8.1947, New York), vlastným menom Danielle Fernando Dominique Schuelein, je jednou z najpredávanejších spisovateliek na svete. Preslávila sa ako autorka napínavých románov. Je viac...