Harry Potter a prekliate dieťa (8)

Harry Potter a prekliate dieťa (8)

© Literama.sk, 2.10.2016

Koncom septembra 2016 sa slovenským čitateľom všetkých generácií dostane do rúk po anglickej verzii slovenský preklad scenára divadelnej hry J. K. Rowlingovej o Harrym Potterovi.

HARRY POTTER a prekliate dieťa (8) v predpredaji nájdete TU!

Predpredaj!

Len DNES A ZAJTRA (21.8-22.8.2016) V PREDPREDAJI SO ZĽAVOU 28%! Využite túto šancu získať Harryho Pottera 8 za skutočne výhodnú cenu a medzi prvými!

HARRY POTTER a prekliate dieťa (8) v predpredaji nájdete TU!

Dej tejto divadelnej hry nadväzuje na predchádzajúcu po celom svete veľmi úspešnú sériu o najobľúbenejšom čarodejníkovi. Divadelná hra Harry Potter a prekliate dieťa, ktorá je založená na novom príbehu J.K. Rowlingovej, Jacka Thornea a Johna Tiffanyho, je ôsmym príbehom o Harrym Potterovi a prvým, ktorý sa objavil na doskách, ktoré znamenajú svet – na javisku.

Prvá oficiálna divadelná hra mala premiéru 30. júla 2016 v londýnskom West Ende. Harry Potter dospel. Prešlo 19 rokov od nezabudnuteľnej bitky s lordom Voldemortom. Harry je manželom, otcom troch školopovinných detí a zamestnancom Ministerstva mágie.

Tentokrát však hlavnú dejovú líniu netvoria čarodejnícke dobrodružstvá prežívané s jeho najlepšími priateľmi. Zápletku hry tvorí vzťah otca a syna – Harryho a jeho najmladšieho syna Albusa Severusa. Zápas s temnotou spred 19 rokov sa neskončil, temnota sa vracia...

Nateraz stačí, to by sme už prezrádzali veľa...

Publikované 2.10.2016 © Literama.sk: Autorsky chránený materiál